,,Pentru iubitorii sportului și, mai ales, ai fotbalului, vă anunțăm că lucrările la tribuna și vestiarele stadionului orașului Vicovu de Sus avansează foarte bine,, a anunțat joi, primarul orașului Vicovu de Sus, Vasile Iliuț.
Investitia va fi gata in doua luni
Edilul susține că a purtat discuții cu constructorul care a dat asigurări că în două luni va termina lucrarea.

,,În urma discuțiilor purtate astăzi pe șantier, constructorul ne-a asigurat că, în aproximativ două luni, investiția va fi finalizată. Le dorim mult spor la lucru în continuare, fără incidente, iar noi toți să ne bucurăm de o bază sportivă modernă, așteptată de peste 35 de ani,, a arătat Vasile Iliuț


