Orașul Vicovu de Sus va deveni primul oraș din România în care cetățenii vor fi scutiți de la plata dărilor locale, cu excepția impozitului pe mașini.
DESCHIDE ARTICOLOrașul Vicovu de Sus va deveni primul oraș din România în care cetățenii vor fi scutiți de la plata dărilor locale, cu excepția impozitului pe mașini.
DESCHIDE ARTICOLYou are currently viewing a placeholder content from Facebook. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More Information