Pensionarii au încins hore la Revelion și au dansat de au uitat de vârstă. Nu și când sunt în autobuze. Atunci toți se plâng că au dureri la picioare.
DESCHIDE ARTICOLPensionarii au încins hore la Revelion și au dansat de au uitat de vârstă. Nu și când sunt în autobuze. Atunci toți se plâng că au dureri la picioare.
DESCHIDE ARTICOLYou are currently viewing a placeholder content from Facebook. To access the actual content, click the button below. Please note that doing so will share data with third-party providers.
More Information