administratieULTIMA ORĂ

Șoldan: Felicitări, CSM Cetatea 1932 Suceava, pentru promovarea în Liga a II-a!

Președintele Consiliului Județean Suceava,Gheorghe Șodlan a felicitat CSM Cetatea 1932 Suceava  pentru promovarea în Liga a II-a. Șeful administrației județene a amintit că  este nevoie de stadion  nou modern și că va susține fotbalul sucevean.
,,Astăzi(n.rep-ieri), #Suceava a arătat încă o dată că poate umple un stadion și că putem retrăi vremurile  frumoase ale CSM Suceava și ale Forestei.
Felicitări, CSM Cetatea 1932 Suceava, pentru promovarea în Liga a II-a!
Felicitări jucătorilor, antrenorului Petre Grigoraș, staffului tehnic, conducerii clubului și, nu în ultimul rând, sponsorilor, pentru o promovare care readuce Suceava acolo unde merită să fie.
𝐒𝐩𝐞𝐜𝐭𝐚𝐭𝐨𝐫𝐢 𝐚𝐯𝐞𝐦, 𝐞𝐜𝐡𝐢𝐩𝐚̆ 𝐚𝐯𝐞𝐦, 𝐬𝐭𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧 𝐧𝐞 𝐦𝐚𝐢 𝐭𝐫𝐞𝐛𝐮𝐢𝐞!
Așa cum am promis, Consiliul Județean Suceava 𝐯𝐚 𝐬𝐮𝐬𝐭̦𝐢𝐧𝐞 𝐟𝐨𝐭𝐛𝐚𝐥𝐮𝐥 𝐬𝐮𝐜𝐞𝐯𝐞𝐚𝐧 𝐬̦𝐢 𝐯𝐨𝐦 𝐚𝐯𝐞𝐚 𝐬̦𝐢 𝐮𝐧 𝐬𝐭𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐫𝐧.
Analizăm varianta construirii unui nou stadion în zona Sălii Polivalente Suceava.
Vă asigur, nu va rămâne doar o promisiune.
Îl vom construi în acest mandat!
Până atunci, să ne bucurăm de victoria de astăzi!
Felicitări, Cetatea!
Felicitări, Suceava!,, este mesajul transmis de Gheorghe Șoldan.