Spectacolul de la Putna de astazi dupa amiaza, a fost anulat. A fost COD Rosu de ploi. Locatia unde trebuia sa aiba loc manifestarile intitulate Zilele Comunei s-a transformat in piscina. Cateva minute de ploaie torentiala au fost necesare pentru ca apa sa acopere zona unde este amenajata scena pentru Zilele Comunei.
Foto/Spectacolul de la Putna a fost anulat. A fost COD Rosu de ploi. Locatia s-a transformat în piscina
![](https://stiridinbucovina.ro/wp-content/uploads/2022/07/spectacol-anulat.jpg)