Consilierul local PSD, dr. Paul Turcoman s-a însurat. Cununia civilă a fost oficială de viceprimarul Sucevei, Daniel Ungureanu.
,,Astăzi am avut bucuria și onoarea de a oficia cununia civilă a bunului meu prieten, dr. Paul Turcoman cu iubita sufletului lui, Sabina-Odette Conțac.
Un moment frumos, plin de emoție, zâmbete și oameni dragi, care îți reamintește că, dincolo de agitația zilnică, cele mai importante lucruri rămân familia, iubirea și prietenia.
Le doresc din suflet casă de piatră, sănătate, copii frumoși, liniște și cât mai multe motive de a zâmbi împreună în fiecare zi! Dumnezeu să îi binecuvinteze!,,transmite viceprimarul Sucevei.


